додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Постійний стрес загрожує реальними психічними захворюваннями

Відомо: хронічний стрес шкодить мозку.
Зокрема він може загострити вже наявні захворювання, погіршити пам'ять. А згідно з останніми дослідженням, хронічний стрес призводить до шизофренії і перманентним пошкоджень мозку, пише Science World Report.
Коментує керівник дослідження доктор Георг Джакели з клініки Рурського університету Бохума: "Ми перевірили різні типи фагоцитів і, зокрема, мікроглії. Ці фагоцити зазвичай допомагають відновити синапси (місця з'єднання) між нервовими клітинами мозку. Вони також стимулюють їх зростання".
Але активізація мікроглії внаслідок стресу призводить до запалення. І чим частіше це відбувається, тим більше часу клітини перебувають в деструктивному режимі. При такому розкладі підвищується ризик психічних недуг на зразок шизофренії.
Ймовірно, наявність цієї проблеми можна виявити ще на стадії ембріонального розвитку. Є підстави вважати, що контакт з вірусом грипу під час вагітності викликає імунну відповідь у плоді (запалення). А це призводить до серйозних наслідків, можливо, відбивається на мозку та імунній системі.
0 611
28-11-2014, 12:03

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти