додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Негативні думки підвищують ризик виникнення хвороби Альцгеймера

Дослідження вчених з Королівського коледжу Лондона показало: тривалий негативний настрій заважає думати, міркувати й формувати спогади.
Донедавна вчені в основному шукали біологічні фактори ризику розвитку хвороби Альцгеймера. Однак психологічні симптоми не менш важливі, і їх часто можна помітити до появи будь-яких фізіологічних ознак захворювання, пише Psych Central.
Негативне мислення характерне для людей, які страждають від неспокою, депресії, стресу й посттравматичного стресового розладу. Всі ці проблеми раніше вже були пов'язані з хворобою Альцгеймера. Тривалий негативний настрій виснажує обмежені ресурси мозку і призводить до стресу. Це завдає мозку збиток і надовго знижує його стійкість до хвороби Альцгеймера.
Генетичні чинники теж відіграють важливу роль. Відомо: ризик вищий у людей з геном APOE e4. Деменція розвивається не у всіх носіїв цього варіанту гена, отже, існують і інші фактори. Наприклад, попередні дослідження показали, що люди з APOE e4, які страждають від таких психічних розладів, як депресія, піддаються великому ризику хвороби Альцгеймера.
Ще одне дослідження за участю 1449 осіб, середній вік яких склав 71 рік, показало: ризик недоумства високий у цинічних людей. Зокрема хвороба Альцгеймера розвивалася у тих, хто не вірив словам інших людей і вважав, що більшість діє з корисливих мотивів. У таких учасників ризик деменції був вищий у 2,54 разу, порівняно з найменш цинічними людьми.
0 553
21-11-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти