додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Чому не можна чистити вуха ватними паличками

Фахівці вважають, що чистити вуха ватяними паличками – погана ідея.
На їхню думку, саме сірка допомагає вухам залишатися в чистоті, перегороджуючи шлях сміттю і пилу.
Вушну сірку виробляють багато ссавців – це природний процес. Вона містить жирні кислоти, спирти і холестерин. Її склад залежить від вашого віку, харчування, етнічної приналежності і навколишнього середовища. Всі ми звикли від неї позбавлятися, вважаючи, що це ознака неохайності. А у фахівців є своя думка на цей рахунок.
Вушна сірка не дає потрапляти у вуха пилу, шампуню та іншим речовинам. Вона вберігає наш слуховий прохід від різних інфекцій і в більшості випадків від неї не варто позбуватися. Вушний канал людини є "тупиковим" і самоочисним. Сірка накопичує в собі шкідливі речовини і виводиться природним шляхом при жувальних рухах. Наша допомога в цьому процесі зайва і даремна, а в деяких випадках навіть може нашкодити.
Деякі люди мають дуже круті вигини слухових проходів, що може призвести до закупорки окремих ділянок. Це анатомія людини, з цим нічого не вдієш. Але сірка може виявитися "в пастці" і з іншої причини – у зв'язку з введенням в вухо сторонніх предметів – таких, як ватяні палички. Простіше кажучи, ми відсуваємо сірку вглиб вушного каналу, а не позбавляємося від неї. Всі наші зусилля з очищення вух призводять до порушення їхнього циклу самоочищення.
Сірчана пробка може залишатися в вусі десятиліттями, а її надлишок викликає біль, роздратування, дзвін у вухах і навіть інфекції. Спробувати розм'якшити сірчану пробку можна за допомогою натуральних олій, наприклад, оливкової. Якщо цей метод виявиться безсилим, то варто звернутися до лікаря.
0 907
5-11-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Марципан набагато легше приготувати вдома, ніж ви можете подумати
Всі рецепти ...