додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Однакова кількість чоловіків та жінок у колективі підвищує продуктивність бізнесу

Гендерний баланс означає більш різноманітний набір навичок.
Однак він негативно впливає на соціальний капітал, який складається з довіри, співпраці та задоволення від роботи, передає The Business News Daily. У колективах, що складаються з представників однієї статі, рівень соціального капіталу вищий. При цьому високий рівень соціального капіталу не пов'язаний з високою продуктивністю.
Вчені з Массачусетського технологічного інституту і Університету Джорджа Вашингтона проаналізували дані опитувань і відомості про доходи підприємств, зібрані за 8 років більш ніж в 60 офісах США та інших країн. Дослідники вивчали офіси, в яких працювали тільки чоловіки або тільки жінки і змішані колективи. Вони виявили, що гендерний баланс збільшував дохід приблизно на 41%. Дослідники вважають: сума знань і навичок такого колективу підвищує ефективність роботи.
Вчені також зазначили, що працівники отримували задоволення від ідеї гендерної різноманітності. Вони ставали щасливішими і більш охоче співпрацювали з іншими. Водночас це ніяк не впливало на їхню продуктивність. Так, людям може подобатися сама ідея про гендерний баланс, але не його наявність.
0 639
10-10-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти