додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Люди, які страждають на деменцію, запам’ятовують емоції

Такі хворі швидко забувають звичайні речі, але почуття, викликані якоюсь подією, судячи з усього, залишаються з ними надовго, повідомляє The Australian.
У дослідженні вчених з Університету Айови взяли участь здорові люди і пацієнти з хворобою Альцгеймера.
Учасникам протягом 20 хвилин показували радісні й сумні кадри з фільмів. Через п'ять хвилин добровольців запитали про те, що вони побачили. Як і очікувалося, люди з хворобою Альцгеймера запам'ятали значно менше подробиць фільму, ніж здорові учасники. Деякі навіть не змогли згадати сам факт перегляду.
При цьому печаль чи радість, що з'явилися у хворих після перегляду, зберігалися протягом півгодини. Чим довше пацієнти з деменцією відчували печаль, тим менше подробиць сюжету вони могли згадати. Так, людина, яка страждає від хвороби Альцгеймера, може і не згадати візиту рідних або близьких. Однак позитивні почуття, що залишилися після візиту, будуть ще довго її тішити.
0 727
10-10-2014, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Кутя

Кутя здається простою стравою лише на перший погляд. Насправді вона вимагає точності, терпіння та розуміння процесів
Всі рецепти ...