додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Вчені навчилися вирощувати статеві органи, як рослини

У сфері реконструктивної хірургії здійснений серйозний прорив: вченим із США вдалося виростити штучні пеніси з клітин піддослідних кроликів.
Якщо новаторська методика успішно реалізується в експерименті за участю людей, то пацієнти лікарів зможуть отримати унікальні можливості для якісного перетворення здоров'я та життя.
Авторами успішно реалізованого проекту з вирощування пенісів стала група фахівців з Інституту регенеративної медицини в Північній Кароліні. Зараз, як пише The Guardian, вчені сподіваються отримати схвалення від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів на проведення першої трансплантації вирощеного аналогічним чином статевого органа людині. Якщо позитивна відповідь буде медиками отримана, то унікальний експеримент буде виконано протягом п'яти років.
Відзначимо, що ідея вирощування статевих органів зі стовбурових клітин не нова. У 2008 році така методика апробувалася професором Ентоні Атал в дослідженні на кроликах, при цьому професор оцінював експерименти як "дуже обнадійливі".
За словами фахівців, тканини важливого органу з клітин, витягнутих з необхідної ділянки тіла пацієнта, можуть бути вирощені протягом чотирьох-шести тижнів. Пеніси, вирощені на матриці власних клітин людини, дозволять уникнути високого ризику імунологічного відторгнення, яке має місце після трансплантації органів від іншої людини. Таким чином пацієнти з вродженими аномаліями, що перенесли операцію або отримали травму, отримають велику надію на радикальну зміну якості життя на краще.
Водночас експерти тверезо оцінюють можливість проведення дослідження на людях.
"Щоб отримати схвалення для проведення таких дослідів на людині, ми повинні надати всі дані щодо забезпечення безпеки та якості, ми повинні довести, що використовувані матеріали не є токсичними, а також ми повинні описати виробничий процес крок за кроком", – висловився з цього приводу професор Ентоні Атала.
До слова сказати, в США операція по збільшенню статевого члена є однією з найбільш затребуваною і популярною. Згідно з результатами низки опитувань, своїми розмірами не задоволені понад 70% представників сильної статі.

Для довідки
Чоловічий статевий орган є одним з найбільш значних в світі живої природи. Абсолютно точним є те, що маленький статевий член при порушенні збільшується більшою мірою, ніж великий, і єдиним виправданим показником для операції по збільшенню пеніса медики вважають мікропеніс, коли статевий член становить менше трьох сантиметрів у довжину.
0 2562
8-10-2014, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти