додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Бактерії будуть новим методом лікування шкірних захворювань

Бактерії, що окислюють аміак, (AOB) широко поширені в грунті й воді.
Вони є компонентами кругообігу азоту та процесу нітрифікації. Продукти окислення аміаку (нітрити і оксид азоту) вкрай важливі для шкіри і беруть участь в процесах запалення, релаксації кровоносних судин і загоєння ран. Тому дослідники з компанії AOBiome припустили, що AOB корисні для шкіри людини, пише The Economic Times. Крім того, AOB можуть покращувати стан шкіри, знижуючи її ph за рахунок поглинання аміаку.
У дослідженні взяли участь 24 добровольців. Одна група протягом тижня використовувала суспензію з живими бактеріями, яку потрібно було наносити на обличчя і волосяну частину голови. Іншій групі дали плацебо. Вчені спостерігали за учасниками ще два тижні. Добровольці не використали засоби для волосся протягом першої та другої тижня, а на третьому тижні повернулися до свого звичайного життя. Люди, які лікувалися за допомогою бактерій, повідомили про значне поліпшення стану шкіри. У контрольній групі поліпшень не було або ж вони були мінімальними.
Для дослідження вчені взяли штам бактерій Nitrosomonas eutropha, виділений з органічних зразків грунту. Спеціальний тест показав присутність АОB на шкірі у 83-100% учасників експериментальної групи в процесі дослідження і у 60% – на 14 день. У жодного з добровольців, які використовували плацебо, AOB виявлено не було. Покращення корелювали з рівнями АОB на шкірі. На початку дослідження на шкірі у жодного з учасників не виявили АОВ. Важливо відзначити, що вчені не помітили жодних побічних ефектів, пов'язаних з місцевим застосуванням бактерій. Це означає, що незабаром AOB можна буде використовувати в лікуванні таких шкірних захворювань, як акне або хронічні рани.
0 792
4-10-2014, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти