додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Запропоновані вакансії призводять до депресії

Вчені з Університету Вандербільта і Техаського Університету хотіли зрозуміти, як інформація про вакансії впливає на людей, які вже працюють, розповідає Psych Central.
"Пропоновані вакансії" були визначені як інформація про можливості працевлаштування і відкриті вакансії.
Дослідники оцінили дані 2004-2005 років. Вони з'ясували: коли про таку пропозицію дізнавалися люди, які шукали додатковий заробіток і більшу кількість годин, і ті, хто працював неповний день, їх депресивні симптоми йшли на спад. Однак подібні пропозиції ставали причиною депресії у людей, які працювали повний робочий день або були задоволені своїм матеріальним становищем.
Результати залежали від того, як довго людина працювала. Пропоновані вакансії позитивно впливали на психічне здоров'я людей, які найбільше потребували повного робочого дня і не працювали так протягом п'яти років і більше. Найсумніші наслідки спостерігалися у тих, хто вже був зайнятий повний робочий день і не потребував таких пропозиціях.
Дослідники висунули кілька можливих пояснень своїм результатам. Наприклад, подібна пропозиція може бути сприйнята одержувачем як втручання. Також воно здатне змусити людину почуватися зобов'язаною, неповноцінною або некомпетентною. Крім того, така пропозиція іноді додається до стресу, який вже відчуває людина.
Вчені хотіли отримати відповідь і на інше питання. Попередні дослідження, в яких вивчався вплив соціальної підтримки на людей, показало, що для когось така підтримка корисна, а для когось – ні. Можливо, як і у випадку з пропонованими вакансіями, все залежить від обставин. Наприклад, пропозиції їжі або медичної допомоги можуть бути сприйняті по-іншому, оскільки вони пов'язані з виживанням. Емоційна підтримка, що йде від щирого серця, наприклад, несподіваний дзвінок другу, щоб сказати теплі слова, ймовірно, теж викличе більш позитивну реакцію.
0 803
13-09-2014, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Домашня грибна ікра: рецепти смачної закуски

Така ікра буде як чудовою закускою, так і хорошою складовою для випічки або супів

Всі рецепти ...