додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Психіатри розповіли, які люди найчастіше стають начальниками

Експерти однієї із найбільших шкіл бізнесу в Норвегії провели дослідження, під час якого вчені проаналізували, які особистості прагнуть брати на себе керівництво компаніями.
Результат дослідження насторожує, оскільки учені з'ясували, що володарі керівних посад дуже часто відрізняються наявністю психічних розладів.
Зокрема, як з’ясували експерти, люди, які займають керівні посади, дуже часто страждають від нарцисичних розладів особистості і його асоціальних проявів, нарцисизму. Дослідник з школи бізнесу в Норвегії Крістіан ГІМС поділився даними, отриманими після аналізу поведінки 3200 осіб, обраних із числа претендентів на керівні посади в школах збройних сил Норвегії. Добровольці були протестовані, і в результаті вчені з'ясували, що керівну посаду в результаті отримали ті добровольці, у яких було виявлено нарцисичний розлад особистості.
"Люди з нарцисичним розладом особистості зацікавлені в домінуванні, замилуванні і визнання підлеглими своєї влади, і вони не будуть думати двічі, якщо їм доведеться використовувати інших для досягнення цілей", – пояснив Крістіан ГІМС те, чому у нарцисів так добре виходить з кар'єрою.
Нарцисизм змушує людину вважати, що ніхто не виконає поставлене завдання краще за неї. Тому, будучи босом, вона вимагає від співробітників повного підпорядкування, обов'язкової поваги і виконання всіх її вимог. Такий начальник вкрай рідко виявляє повагу і увагу до працівників компанії, не демонструючи необхідного рівня чуйності.
"Нарцисизм – причина самозакоханості. Особистість, яка вважає себе кращою за інших, намагається керувати оточуючими, не сумніваючись у власній унікальності", ج прокоментували цей феномен фахівці. Парадокс в тому, що, незважаючи на корисливе ставлення до людей, байдужість до потреб тих, кому не пощастило в житті і до проблем оточуючих, саме такі люди на практиці зазвичай і стають керівниками.
0 763
19-07-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Апетитна картопля в духовці: як приготувати ситну страву

Запашна запечена картопля може бути справжньою окрасою святкового столу
Всі рецепти ...