додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Німеччина ніяк не може зважитися на легалізацію коноплі

Багато країн легалізували коноплі як лікарський засіб.
До числа цих країн входять Нідерланди, Іспанія, Португалія, Фінляндія і окремі штати США. Тут коноплю виписують за рецептами. У Німеччині дозволяється окремим інститутам для медичних цілей вирощувати коноплю з 2011 року, пише DW. Також доступні засоби, які містять коноплю. Наприклад, на ринку можна знайти спрій для ротової порожнини, який відрізняється швидкістю всмоктування. Але зараз дедалі більше фахівців висловлюються на підтримку легалізації, із чим не згодні чиновники.
Щодо лікувального ефекту, то конопля не може вилікувати, але здатна поліпшити якість життя. Зокрема було доведено: конопля добре впливає на осіб з розсіяним склерозом. Це захворювання є результатом запалення. А тетрагідроканнабінол і канабідіол – активні сполуки з конопель – допомагають впоратися з ефектами запалення. Наприклад, вони розслабляють м'язи і покращують рухливість.
Також наркотичний засіб допомагає при синдромі Туретта, хворобі Паркінсона або при хронічних невропатичних болях. Конопля активно використовується в лікуванні раку. Вона позбавляє пацієнтів від нудоти і блювання, що виникають внаслідок хіміотерапії. Щоправда, відомо, що препарати з коноплею здатні викликати інтоксикацію, запаморочення, втому, нудоту, прискорене серцебиття, зниження тиску, головні болі і навіть психічні відхилення. При тривалому використанні страждає концентрація уваги.
0 833
11-07-2014, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Марципан набагато легше приготувати вдома, ніж ви можете подумати
Всі рецепти ...