додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Звичку швидко засинати можна сформувати навіть у немовлят

Майже всі матері заколисують дитину, щоб вона швидше заснула. Однак така практика призводить до проблем.
На думку Лінн Мюррей з Університету Рідінга, професора психології розвитку, у результаті з часом діти вже не можуть заснути без заколисування.
Дитина звикає бути на руках. Те ж саме з практикою годування перед сном. Якщо дитину годують, щоб вона заснула, у перспективі ця практика забезпечить головний біль батькам. Це показали дослідження дітей, які тривали приблизно 40 років.
Звичка вирішує все. І її можна виробити штучно. Якщо у дитини вже є проблеми із засинанням, то необхідно зламати сформовану схему або ж використовувати звички дитини, які вона виробила самостійно. Працювати з дитиною можна тільки після того, як їй виповниться кілька тижнів. У цьому віці діти зазвичай перестають засинати відразу після годування.
Спостереження покажуть, що відбувається, коли дитина починає засинати самостійно без допомоги батьків. Наприклад, якщо дитина засинає, посмоктуючи палець, її можна запеленать так, щоб палець був постійно доступний. І, коли вона прокинеться, то зможе заснути знову, посмоктавши палець. Деякі діти засинають, роздивляючись візерунки. Тоді батькам допоможуть ковдри або м'які іграшки з візерунками на тканині.
Також, за словами професора, дітям потрібно багато читати. Це розвине їх мозок. Потрібно пам'ятати: у перші два роки закладається фундамент для інтелектуального статусу і соціальних навичок.
0 1 092
24-06-2014, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Марципан набагато легше приготувати вдома, ніж ви можете подумати
Всі рецепти ...