додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Творчі особливості мають особливу схему розвитку мозку

Вчені з'ясували, чи можна стати творчою людиною чи такою потрібно народитися.
Виявилося, у творчих людей є загальні риси, пише I Africa.com. Зокрема це стосувалося мозкової інтеграції - процесу розвитку мозку, що характеризується відкритістю до навчання і більш широким поглядом на життя. Також у творчих людей негативні емоції не обрубують нові напрямки інтересів. Цього якраз намагаються досягти в Трансцедентальній медитації. Вона спрямована на концентрацію на внутрішній радості і зовнішньому успіху.
У рамках дослідження особливостей мозку взяв участь 21 швед, який отримав 70-90% по тесту креативного мислення. Добровольцям зробили електроенцефалографію, у них перевірили швидкість прийняття рішень, обробки інформації та почуття узгодженості. Всі зібрані дані показали, як перебігала мозкова інтеграція. І протікала вона найкраще у людей, які добре впоралися з творчими тестами.
Максимально творчі люди швидше обробляли інформацію, правильніше приймали рішення і відчували, що вони контролюють ситуацію. Дослідження показало: процес мозкової інтеграції пов'язаний з роботою всього мозку в цілому і психологічним розвитком. Тепер належить з'ясувати, яким чином можна максимально просто і ефективно підвищити показники мозкової інтеграції.
0 497
16-06-2014, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти