додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Лазер відновлює тканини зубів

Завдяки результатам стоматологічного дослідження гарвардських вчених, лікування зубів може вийти на принципово новий рівень.
Вчені Гарвардського університету під час нового стоматологічного дослідження зуміли досягти регенерації зубних тканин завдяки лазерному випромінюванню низької потужності.
Під час дослідження вивчали можливості відновлення твердої тканини зуба. Під час експериментів, проведених на гризунах, ученим вдалося добитися ефекту регенерації дентину за допомогою лазерного випромінювання. На думку дослідників, лазерне випромінювання низької потужності призводить до формування активних форм кисню, які активують ростовий фактор бета 1, ТРФ-β1. У свою чергу, ця молекула стимулює стовбурові клітини пульпи, що призводить до регенерації пошкоджених зубних тканин.
На наступному етапі дослідження учені піддали випромінюванню і людські стовбурові клітини, виділені з пульпи зуба. Так само, як і у випадку з гризунами, лазерне випромінювання призвело до збільшення клітин, відповідальних за формування дентину. Цілком імовірно, що недалекий той день, коли пломби та інші хворобливі процедури будуть у минулому.
0 760
12-06-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти