додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Секс за розкладом призводить до імпотенції

Такі календарі зазвичай заводять для того, щоб правильно спланувати час вагітності, проте, якщо судити за результатами цих календарів, користі від таких розрахунків немає жодної. Безумовно, планувати вагітність - це добре, але хіба можна планувати секс?
Як заявили вчені з Британії, чоловіче здоров'я від цього може дуже сильно постраждати, отож займатися сексом за розкладом - справа шкідлива.
Та й подумайте самі, хіба можна отримувати задоволення за розкладом? Яке це тоді задоволення, швидше це вже робота.
Вчені та лікарі в одному з університетів Шеффілда розпитали чоловіків про їхні проблеми, і їм вдалося з'ясувати, що приблизно один чоловік з десяти, у якого секс відбувається строго за розкладом, в підсумку взагалі відмовляється від нього. Чоловіки протягом дня, коли очікують цієї "солодкої" години, відчувають стресовий стан, це очікування здатне значно знизити сексуальне бажання у чоловіка. Це може призвести навіть до справжньої імпотенції, хоча і тимчасовою.
Ще гірше йдуть справи у тих пар, а точніше у чоловіків, які протягом року намагаються за всіма "правилами", з календарем, зачати дитину. Як вдалося з'ясувати вченим із Південної Кореї, якщо чоловік перебуває тривалий час в стані напруги, це здатне провокувати не тільки різноманітні психічні розлади, а й зниження рівня тестостерону на досить тривалий час, а в деяких випадках і назавжди, а це, як ви, напевно, вже розумієте, так звана еректильна дисфункція.
Найкраще займатися сексом з приємним задоволенням, коли є бажання у вас і вашого партнера, для кращого і якнайшвидшого результату просто намагайтеся робити це регулярніше.
За статистикою, ті пари, які хочуть зачати дітей і займаються сексом без контрацепції приблизно двічі на тиждень, набагато швидше домагаються свого, тобто стають батьками, ніж ті пари, які намагаються все розрахувати за часом доби, за календарями, місяцем тощо.
0 1 274
18-04-2014, 08:30

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Навіть якщо ви не любите овочі, ця смажена на сковороді брюссельська капуста змінить вашу думку!
Всі рецепти ...