додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Астма – не привід лінуватися

Тому немає нічого дивного, що люди, які страждають від бронхіальної астми, намагаються уникати різних фізичних навантажень, оскільки просто бояться задихнутися.
Такої ж думки дотримується досить велика кількість лікарів, які, в свою чергу, радять своїм пацієнтам не займатися жодними видами спорту, оскільки це може бути вкрай небезпечно для їхнього здоров'я. Однак не все так "односторонньо", як може здатися. Вчені, які вже тривалий час протягом довгих років займаються дослідженнями, що стосуються захворювань дихальних шляхів, заявляють, що утримання від фізичної активності при бронхіальній астмі шкодить.
На одній з проведених наукових конференцій професор Крістін В. Карсон заявила, що заняття спортом людям, які страждають від бронхіальної астми, просто необхідне для життя.
У доповіді, яку представила професор Крістін В. Карсон на науковій конференції, йшлося, що у разі, коли хвора людина відмовляється від фізичних навантажень, це призводить до того, що провокуються порушення в роботі серцево-судинної системи, а також спостерігається зниження м'язового тонусу людини. А ось такі відхилення і стають основною причиною нападів ядухи. За заявою доктора Крістін В. Карсон, якщо хворий на хронічну бронхіальну астму буде регулярно займатися помірними фізичними вправами, це піде йому тільки на користь. Крістін В. Карсон сказала навіть, що це для пацієнтів просто необхідно.
Завдяки проведенню численних досліджень і експериментів вчені змогли точно встановити необхідний час фізичної активності для хворих пацієнтів, а саме фізичними навантаженнями протягом тижня їм необхідно займатися двічі по 20 хвилин. Також вчені з'ясували, які саме фізичні вправи хворим на хронічну астму найбільш корисні. По-перше, це біг підтюпцем, але тільки на свіжому повітрі, а по-друге, їзда на велосипеді і теж на свіжому повітрі.
Також вчені радять усім хворим людям із хронічною бронхіальною астмою займатися йогою. І не просто виконувати одні асани, а й також користуватися великим різноманіттям йоги. Так, починати можна з дихальних вправ і обов'язково слід дотримуватися принципів харчування, які радять йоги.
0 1 006
16-04-2014, 20:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Навіть якщо ви не любите овочі, ця смажена на сковороді брюссельська капуста змінить вашу думку!
Всі рецепти ...