додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Фітнес сильніший, ніж гени

Як вони стверджують, люди навіть із спадковою схильністю до гіпертонії можуть знизити на 42% проблеми з підвищеним тиском. Як відомо, люди, в сім'ї яких поколіннями гіпертонія розвивається сама по собі, тобто спадкова, можуть значно знизити ймовірність високого тиску у себе за допомогою підтримки гарної фізичної форми, регулярних фізичних вправ.
Проводячи дослідження, вчені організували спостереження за 6300 учасниками, вік яких від 20 до 80 років. Всі ці учасники перебували в хорошій спортивній фізичній формі. Практично у кожного учасника дослідження, а якщо бути точніше - у третини з них, в спадковості були гіпертоніки, у одних батьки страждали гіпертонією, у інших - бабусі чи дідусі.
Завдяки проведеному дослідженню стало відомо, що хороша фізична форма, фізична активність знижує можливість розвитку гіпертонії на цілих 34%, на відміну від тих, у кого є спадкова схильність, але вони не займаються активним способом життя.
Як заявили вчені, незалежно від спадкової схильності, шанси розвитку гіпертонії знижуються в середньому на 42% і все завдяки тільки фізичним вправам. Ті люди, які знаходяться не в дуже спортивній, можна сказати, в середній фізичній формі, страждають від високого тиску на 26% менше.
У людей, які через роботу або просто за течією життя і характером ведуть здебільшого сидячий спосіб життя, та і якщо у них ще є генна схильність до гіпертонії, можливість розвитку цієї недуги підвищується на 70%, на відміну від тих людей, які живуть активнішим життям, більше рухаються і час від часу займаються яким-небудь видом спорту.
Отож для того, щоб профілактика гіпертонії і лікування були найбільш успішними, не потрібно ігнорувати зв'язок між фізичною формою людини і сімейною схильністю, так званими генами. Надана інформація, за твердженням авторів роботи на конференції Американської асоціації серця, буде корисна не тільки звичайним громадянам, які страждають гіпертонією і які побоюються за своє здоров'я, але і, звичайно ж, лікарям для того, щоб найкращим чином проводити діагностику гіпертонії.
Рекомендації, які дають фахівці, такі: необхідно кожній людині щодня приблизно по 30 хвилин займатися фізичною активністю, інтенсивність якої повинна бути середньою, перепрацьовувати теж не слід, особливо якщо організм не підготовлений до сильних фізичних навантажень. У тиждень слід займатися приблизно п'ять разів, після чого можна влаштовувати собі два заслужені вихідні.
При дотриманні таких нескладних правил ви будете перебувати в хорошій фізичній формі і не будете страждати на таке страшне захворюванням, як гіпертонія.
0 944
16-04-2014, 16:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...