додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Як зупинити дію негативних думок: 8 технік

Добре, якщо вдасться довести їх до ступеня інстинктивного використання.
У книзі "Харизма: як впливати, переконувати і надихати" перед тим, як описати вісім простих прийомів нейтралізації негативних думок, дають таку коротку пораду:
"Скористайтеся цією методикою щоразу, коли хотіли б зменшити вплив настирливих негативних думок. По мірі застосування тієї чи іншої техніки звертайте увагу на те, яка з них найкраще вам підходить, і продовжуйте займатися, доки ваші дії не стануть інстинктивними. Ви можете також придумати власні методики, які працюють аналогічним чином".
1. Не вважайте свої думки завжди точними і правильними. Тільки те, що ваш розум дав якийсь висновок, аж ніяк не означає, що він претендує на якусь обгрунтованість. Змиріться з тим, що втрачаєте з уваги масу деталей, багато з яких цілком могли виявитися позитивними.
2. Розглядайте свої думки як графіті на стінах або як крихітні електричні імпульси, які мерехтять навколо вашого мозку.
3. Дайте якусь назву своїм негативним переживанням: самокритика, гнів, занепокоєння тощо. Навіть подібне конкретне позначення ваших думок і відчуттів допоможе вам їх нейтралізувати.
4. Абстрагуйте свої переживання. Намагайтеся уникати фрази: "Мені соромно". Припустімо, що ви - вчений, який спостерігає цікаве явище: "Як цікаво! Адже тут, виявляється, народжуються самокритичні думки".
5. Уявіть, що спостерігаєте за собою звідкись здалеку. Уявіть Землю, застиглу в космічному просторі. Наближайте зображення, поступово збільшуючи масштаб, щоб розгледіти обриси свого континенту, потім своєї країни, рідного міста і, нарешті, приміщення, в якому зараз перебуваєте. Загляньте в себе, відчуєте електричні імпульси, які зі свистом проносяться через ваш мозок. Ось воно - маленька істота у Всесвіті, яке відчуває свої конкретні переживання в цей конкретний момент.
6. Уявіть, що чуєте свою розумову балаканину з уявного радіоприймача; уявіть собі, що можна зменшити гучність або переставити приймач в інше місце і на час забути про нього.
7. Розгляньте найгірший варіант розвитку ситуації. Зрозумійте: що б не сталося, ви будете живі і здорові.
8. Згадайте про всі попередні випадки, коли ви відчували точно такі ж відчуття - про те, що вам нібито не знайти виходу, що все пропало тощо. Але ж в результаті нічого страшного не сталося, чи не так?
0 1 040
16-04-2014, 12:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...