додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Правило «9 справ» допомагає «не завалювати» справи

Плануйте не більше 9 справ протягом дня - 1 важливе, на яке потрібно витратити більше часу, 3 другорядних, нескладних і 5 зовсім дрібних.
"Нині, здається, всі завалені нескінченними списками справ, які необхідно вирішити, - коментує Джейкоб Стастний, розробник у статті на Lifehacker.com. - Ви прокидаєтеся вранці, починаєте працювати, працюєте, працюєте, а наприкінці дня розумієте, що ви не маєте уявлення, що в результаті зробили за день. Ви знаєте, що ви працювали і виконували якісь завдання, але здається, не завершили нічого. Це так засмучує!
Складання нескінченних планів веде лише до ще більшої плутанини. Навіщо вони взагалі потрібні, якщо від них немає жодної користі? У чому сенс, якщо все одно доведеться працювати весь день? Знайома ситуація? Я борюся з нею все своє життя.
Щоб бути продуктивним, потрібно бачити результат щодня, повинне бути світло в кінці тунелю, щоб знати, що врешті-решт у вас буде час, який можна витратити на себе.
Вранці ви знаєте, що вам потрібно зробити справи a, b, c, d, e. Але потім щось йде не так із справою b, і доводиться витрачати на неї набагато більше часу, ніж ви планували. Відповідно, ви не можете доробити c і d і зрештою відчуваєте, що виконали недостатньо роботи".
Якщо слідувати правилу і планувати не більше 9 справ за день, то вдасться виконати 4 досить важливі справи, і залишиться час на 5 дрібних (про які, однак, не варто забувати ) - наприклад, забрати з хімчистки піджак або сплатити рахунки.
На жаль, складання листів планувань не панацея для тих, у кого проблеми з виконанням справ вчасно або їх виконанням взагалі. Труднощі можуть бути в тому, що список справ занадто великий або неструктурований. У цьому випадку правило 1-3-5 - чудове вирішення проблеми. Є також аналогічне правило 3+2, але за великим рахунком, це лише варіації одного і того ж способу впорядкувати свої завдання і запланований на них час (можна взагалі скласти свою власну систему: 1-2-3, 2-4-9 і так далі до нескінченності, залежно від вашого способу життя і кількості справ, які доводиться щодня виконувати).
Це правило працює, тому що допомагає розставити пріоритети і розділити тимчасові проміжки між справами, залежно від їхньої важливості. Воно також допомагає у разі непередбаченої зміни денного графіка або раптової появи важливих справ: легко зрозуміти, які справи можна перемістити, а які відкладати на завтра не варто.
0 844
15-04-2014, 18:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...