додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Назвали причини більш важкого похмілля після сорока

Вчені з Університету Пенсільванії в США вважають, що похмілля після 40 років стає важчим. Це пов'язано з тим, що після 30 років людське тіло відчуває дегідрацію, втрачаючи воду через старіння, і з віком процес посилюється. Але споживання людиною великої кількості води не змінить ситуацію.
Алкоголь лише погіршує ситуацію зі зневодненням. Крім того, м'язова маса теж починає зменшуватися з віком, зате з'являється жир. Жирові тканини не нейтралізують алкоголь так, як м'язові. Тому під час похмілля відчуття слабкості зростає.
"Багато людей з віком стають критично зневодненими. І відбувається це від природних процесів, супроводжуючих старіння. Наші органи, наприклад, стають менш ефективними. Тому тіло стає більш чутливим до сульфітів і таніну у вині. А значить, ми більше страждаємо від похмілля", - пояснив доктор Девід Ослин.
Інше дослідження з'ясувало, що в структурі ДНК людини існує 39 генів, загальних для всіх людей і пов'язаних з алкоголізмом. Людей, які не схильні вживати спиртні напої, захищають від згубної звички особливі гени.
Вчені стверджують, що алкоголізм не відноситься до спадкових захворювань. Але підтверджують, що в організмі кожної людини є гени, що підвищують схильність до алкоголю. Щоправда, вони не впливають на розвиток алкоголізму. Отримані дані допоможуть виробити на генетичному рівні стратегію в боротьбі з алкоголізмом як хворобою.
0 1 090
15-04-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Марципан набагато легше приготувати вдома, ніж ви можете подумати
Всі рецепти ...