додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Традиційні ліки для ВІЛ-інфікованих легко замінити, стверджують вчені

Надію ВІЛ-інфікованим дають засоби, які спочатку створювалися для запобігання відторгнення пересаджених органів, повідомляє Medical News Today. Стандартні антиретровірусні препарати не дають вірусу розмножуватися, захищаючи імунну систему. Однак це довічна терапія з цілим набором побічних ефектів. До того ж ці засоби не атакують сплячий, прихований вірус.
Вірусу вдається переховуватися за рахунок ініційованого запалення. А ось імунопригнічувальна терапія здатна усунути запалення, створивши невигідні для вірусу умови. Фахівці стежили за групою з 91 пацієнта з ВІЛ, який пережив пересадку нирки, протягом більш ніж 3 років. Виявилося, ліки, що запобігають відторгненню нирки, дозволяли ефективно контролювати ВІЛ.
Зокрема приймали сиролімус. І завдяки цьому засобу в крові було менше клітин, заражених ВІЛ. Сиролімус змінює поведінку імунних Т-клітин. А деякі властивості Т-клітин пов'язані з двома із чотирьох основних факторів, що дають ВІЛ стійкість. Щоправда, не виключено, що на результати дослідження вплинув той факт, що пацієнти перенесли саме пересадку нирки.
0 606
7-04-2014, 14:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти