додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Жінки з вищою освітою рідше страждають від ожиріння

"Ми вперше досліджували зв’язок між достатком та освітою і виявили, що вони зовсім по-різному впливають на ожиріння. Коли в країни з економікою, що розвивається, йде потік калорій з глобального ринку, зростання достатку часто призводить до ожиріння, тому що люди починають купувати калорійну їжу. Наше дослідження показує, що вкладення в жіночу освіту захищають від цього ефекту, оскільки воно дає людям можливість стежити за своїм здоров'ям", – пояснила Аміна Айтсі – Сельми (Amina Aitsi – Selmi) з Університетського коледжу Лондона (Велика Британія).
Айтсі – Сельми та її колеги вивчали зв'язок між ожирінням, освітою і достатком, використовуючи дані про більш 250 тисячах осіб у чотирьох країнах із середнім рівнем доходів населення (Єгипті, Йорданії, Перу, Колумбії) і трьох країнах з низьким рівнем доходів (Індія, Нігерія і Бенін) в 2005-2010 роках. Освічені люди зазвичай багатші, ніж неосвічені, однак у цьому дослідженні вчені вперше окремо розглядали вплив рівнів освіти і доходу на здоров'я людини.
Підвищення достатку зазвичай сприяє ожирінню, оскільки люди починають вживати більш поживну їжу. Проте вчені виявили, що цей ефект зменшувався з підвищенням рівня освіти. Так, перехід до групи з більш високим доходом підвищував ризик розвитку ожиріння у жінок з початковою освітою або зовсім без освіти на 39%, у жінок з середньою освітою – на 25% і лише на 2% – у жінок з вищою освітою.
0 1 234
12-03-2014, 10:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...