додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Навесні організму потрібні цитрусові і кисломолочні продукти

Як показало дослідження, здійснене виданням American Journal of Public Health за участю 5 тис. чоловіків і жінок, навесні споживання солодощів збільшується на 50%. Але солодощі провокують переїдання і появу зайвої ваги. Тому перша рекомендація - замінити їх молочними продуктами, овочами, фруктами і сухофруктами, щоб задовольнити потребу в глюкозі.
Також необхідно зменшити кількість жирної їжі, оскільки з потеплінням організм витрачає менше енергії на обігрів. Важливо пити достатню кількість звичайної води, оскільки зневоднення сповільнює обмін речовин і маскується під голод.
Український дієтолог Світлана Фус назвала продукти, які потрібно включити в раціон ранньою весною.
- Цитрусові. Вони підтримують в організмі вміст аскорбінової кислоти, яка потрібна для зміцнення судин, покращення стану шкіри, засвоєння заліза, зміцнення імунітету.
- Кисломолочні продукти. Підтримують мікрофлору кишечнику. Завдяки цьому будуть нормально засвоюватися поживні речовини, вітаміни і мікроелементи. Вітамін А, який міститься в кисломолочних продуктах, захищає легені від застудних захворювань.
- Жирна морська риба. Сьомга, сардина, норвезький оселедець - джерела Омега-3 кислот і вітаміну D, які допомагають зміцнити кістки і зуби.
- Овочі. Морква, різні види капусти, буряк (джерело харчових волокон) допомагають вивести з організму продукти життєдіяльності і токсичні речовини, а також є джерелом вітамінів, мінералів, антиоксидантів.
- Бобові, крупи. Спаржа, гречка, вівсяна і перлова крупа - важливі джерела магнію і вітамінів групи В, які підтримують нервову систему і захищають її від стресів. Кремній, який міститься в них, важливий для шкіри, волосся і нігтів.
0 1 231
7-03-2014, 21:02

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
Щоб паста вийшла ідеальною. Чи варто промивати відварені макарони та як запобігти їх злипанню

Вважається, що звичка промивати макарони походить із тих часів, коли багато макаронних виробів на ринку були низької якості, виготовлені із суміші ніжної та твердої пшениці та були дуже крохмалистими
Всі рецепти ...