додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

Небезпечне переїдання

Наслідки переїдання дуже небезпечні

Лікарі попереджають: краще встати з-за столу голодним, ніж ситим. Наш організм навряд чи скаже "спасибі" за таке сите життя. При переїданні на всі органи лягає величезне навантаження.

Серце
Органи при переїданні збільшуються, тому серце змушене посилено працювати, щоб збагачувати кров’ю більший простір. Збільшуються м’язові стінки серця, посилюються скорочення. Закономірний результат – проблеми з тиском і гіпертонія.

Печінка
Другий орган, що страждає при переїданні. При перевищенні необхідної кількості жирів в печінці вона сама перетворюється на їхнє безпосереднє джерело, і незабаром всі клітини виявляються заповненими жиром. А це вже б’є не тільки по серцю і печінки, а й по кишечнику. При переїданні страждає весь кишковий тракт. У результаті – гастрит зі зниженою кислотністю, холецистит, хронічний панкреатит.

Обмін речовин
У людей з ожирінням найчастіше зустрічається порушення гормонального циклу, оскільки в організмі не вистачає гормону щитовидної залози – тироксину. Через його нестачу обмін речовин втрачає стабільність. У жінок порушується менструальний цикл, а у чоловіків спостерігаються проблеми з ерекцією. Водночас лікуванням цих проблем часто є всього-навсього зниження ваги.

Хребет
Переїдання також дуже важко переноситься суглобами і хребтом зокрема. Чим раніше ви впораєтеся зі звичкою переїдати, тим швидше ви врятуєте свої суглоби від передчасного зношування. Потрібно також пам’ятати, що всі хвороби люди із зайвою вагою переносять важче, ніж худі. Вони довго лікуються і часто страждають від ускладнень.

Порада
Спробуйте їсти не стільки, скільки звикли, а удвічі менше. Це буде складно, але результат того вартий! Мине два тижні – і організм, якому ви сильно полегшите життя, скаже вам "спасибі". Цілком можливо, що через ще якийсь час ви забудете свої минулі згубні харчові звички.

(Більше про те, як уникнути переїдання і як позбутися похмілля, читайте у газеті "Доброго здоров’я!" №1, січень, 2016)
0 5 112
1-01-2016, 10:08

Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Навіть якщо ви не любите овочі, ця смажена на сковороді брюссельська капуста змінить вашу думку!
Всі рецепти ...