додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Новини

До чого призведе погіршення кліматичних умов

Кількість біженців і переселенців сьогодні вища, ніж після Другої світової війни.

Близько мільярда людей до 2050 року можуть стати вимушеними переселенцями через кліматичні виклики, заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

В цілому, кількість біженців і переселенців сьогодні вища, ніж після закінчення Другої світової війни.

"Тільки ООН надає продовольчу допомогу 90 мільйонам людей по всьому світу щорічно і проводить вакцинацію 58 відсотків дітей у світі, рятуючи, таким чином, близько трьох мільйонів життів на рік.

Урядові та неурядові організації, а також партнери ООН, такі як Червоний Хрест і Червоний Півмісяць, також допомагають мільйонам", - заявив генсек ООН на засіданні з підготовки гуманітарного саміту. Перший гуманітарний саміт відбудеться в Стамбулі в травні 2016 року.

За словами глави ООН, на рівень життя безпосередньо впливають не тільки конфлікти, але і урбанізація, зростання населення, погіршення навколишнього середовища, кліматичні зміни.

Все це позначається на розвитку бідності та нерівності. Також він зазначив, що все частіше відбуваються природні лиха, які завдають все більше руйнувань.

"Кількість людей, що потребують гуманітарної підтримки, зросла вдвічі за останні десять років. Кількість переселених осіб більше, ніж будь-коли після 1945 року. Це майже 51 мільйона біженців", - зазначив генсек.

При цьому, за його словами, ситуація продовжує погіршуватися. "До 2050 року, за нашими оцінками, майже мільярд людей можуть бути змушені переселитися через кліматичні зміни", - заявив він.

Також до 2050 року, за прогнозами всесвітньої Організації, майже 40% усього населення світу житимуть в умовах різкої нестачі води.
0 985
5-11-2015, 17:00

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...

Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти
• Теги