додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

Чернівці відвідали студенти з Молдови

12 студентів з Кишинева приїхали у Чернівці за програмою білатерального стажування.

У рамках співпраці між ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" та Державним університетом медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Республіка Молдова) 12 студентів з Кишинева приїхали у Чернівці за програмою білатерального стажування.

За тиждень перебування у БДМУ студенти-медики з Молдови побували на лекціях, практичних заняттях та воркшопах професорів і доцентів вузу, відвідали клінічні бази, де взяли участь у майстер-класах провідних фахівців медичного університету Буковини.

Студенти-медики зустрілися з ректором Тарасом Бойчуком та обговорили питання дистанційного навчання, академічної мобільності, моніторингу та впливу студентського самоврядування на формування якості освіти.

За словами студентів ДУМФ ім. Н. Тестеміцану, такі програми академічної мобільності дозволяють не тільки розширити свої знання, але й знайти нових друзів.

З 2010 року між БДМУ та ДУМФ ім. Н. Тестеміцану постійно відбувається обмін студентами та офіційними делегаціями, проводяться спільні фундаментальні та прикладні наукові дослідження в області медицини, організовуються наукові симпозіуми та конференції, видаються навчальні посібники та монографії, проводиться підвищення кваліфікації педагогічних кадрів та лікарів.
0 639
3-11-2015, 21:40

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти