додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я » Новини

БДМУ отримав дипломом  І ступеня за забезпечення якості вищої освіти

Університет перший впровадив електронний журнал успішності.

ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" нагороджений дипломом І ступеня у номінації "Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти" на Сьомому Міжнародному форумі "Інноватика в сучасній освіті".

Міжнародний форум, який організували Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія "Виставковий світ", проходив 20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Свої здобутки представили 77 провідних вищих навчальних закладів України, понад 20 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун, директор ДУ "Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України" Наталія Вяткіна.

Учасників форуму привітали Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, які наголосили на необхідності розробки та впровадження інноваційних методів і форм навчання, інформаційних технологій у навчальний процес в умовах сучасного глобалізованого світу.

Упродовж трьох днів роботи форуму педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість спілкуватися з представниками навчальних закладів, обмінятися досвідом педагогічної практики, ознайомитися з сучасними технологіями навчання. Старшокласники та їх батьки отримали інформацію щодо вступу у вітчизняні та закордонні заклади освіти.

Співробітники БДМУ ознайомили відвідувачів форуму з інноваційними розробками колективу буковинського навчального закладу – сервером дистанційного навчання та системою "Електронний журнал успішності".

Організатори міжнародного форуму також нагородили університет ще однією відзнакою – "Диплом за активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання та виховання".

0 482
29-10-2015, 18:49

Теги -
Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти