додати в закладки
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна Здоров'я Тури з Чернівців Весілля Бізнес каталог Блоги Досьє Досьє - відомі люди Чернівців Афіша Фото Відео

Ваше здоров'я / Анонси

Відбудеться олімпіада з патологічної фізіології

У Буковинському державному медичному університеті 20-22 квітня відбудеться олімпіада.

На кафедрі патологічної фізіології відбудеться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з патологічної фізіології серед студентів медичних університетів. Для участі в олімпіаді запрошені студенти вищих медичних начальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації України. Переможці та номінанти визначатимуться тільки в особистому заліку.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної фізіології буде проводитися в межах навчального матеріалу за Програмою з патофізіології для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації (МОЗ України, К., 2014 року). Олімпада буде проходи в три тури: I тур – письмове інтегроване завдання щодо аналізу патологічних процесів, станів, реакцій; II тур – відповіді на теоретичні питання та розв’язування клініко-патофізіологічних задач; IІІ тур – комп’ютерне тестування.

Переможці олімпіади будуть нагородженні дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Проведення данного заходу має важливе значення для істотного покращання якості навчального процесу з провідної теоретичної дисципліни – патологічної фізіології, яка є основою методології клінічних дисциплін та філософією медицини.
0 7 506
12-04-2016, 14:32

Новини по темі:{related-news}
Новини партнерів:
Погода, Новости, загрузка...
Загрузка...
Чим небезпечний цукровий діабет?
Наталія ПАШКОВСЬКА, завідувач кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ
Смачні рецепти

Восени краще використовувати лісові гриби, особливо смачними виходять молоді опеньки
Всі рецепти ...