Абромавичус хоче виключити українських олігархів з процесу приватизації

Новини України / новини
1 269
0
Абромавичус хоче виключити українських олігархів з процесу приватизації

Українських олігархів варто виключити з процесу масштабної приватизації, яка запланована на 2016 рік.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус після круглого столу за реформу державних підприємств.

“Хотілося б в ідеалі провести таку приватизацію, де не тільки росіяни не могли б брати участь, але й наші олігархи не могли б брати участі. Вони вже взяли участь", - сказав він.

За словами міністра, метою приватизації є залучення іноземних стратегічних інвесторів, які зможуть принести нову якість корпоративного управління і створять нову якість конкурентного середовища для українського бізнесу.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України переніс на 2016 рік масштабну приватизацію, оскільки уповноважені органи управління держмайном не передали всі активи у Фонд державного майна України (ФДМУ).

ФДМУ очікує виручити від приватизації у 2016 році близько 30 млрд грн за умови ухвалення парламентом необхідної законодавчої бази.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Світла буде менше: у "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключення на 15 січня
20 618
Відключення будуть тривалішими: "Чернівціобленерго" оновило графік на сьогодні
14 397
У Чернівецькій області застосували екстрені відключення
10 731
Буковинців закликають гідно провести в останню путь полеглого воїна Руслана Дущака
9 345
Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 15-17 січня
7 331
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Юрій Бісюк
7 120
Насуваються сибірські морози: синоптик попередив про нову хвилю холоду в Україні
6 272
У громаді на Буковині оголосили дні жалоби через загибель двох захисників
5 739
Скільки сьогодні будемо зі світлом: оновили графік відключень на Буковині на 15 січня
5 604
П’ять квартир та долари готівкою: що задекларував, звільняючись, ексочільник ОВА Запаранюк
5 122