Пушилін заявив, що бойовики все-одно проведуть "вибори" за своїми правилами

Новини України / новини
846
0
Пушилін заявив, що бойовики все-одно проведуть "вибори" за своїми правилами

Один з ватажків окупованих територій Донецької області Денис Пушилін заявляє, що у формуванні "ДНР" місцеві вибори все одно почнуться 18 жовтня.

Так він прокоментував заяву свого колеги з окупованих територій Луганської області Владислава Дейнего, повідмляє контрольовани бойовиками сайт ДАН.

"Мова йде про наступні етапи виборів в ДНР і ЛНР. Дати проведення першого етапу виборів, а це голови міст і районів, залишаються незмінними, 18 жовтня в ДНР і 1 листопада в ЛНР ", - заявив він.

Пушилін також заявив, що розраховує на внесення до Верховної Ради законопроекту про Конституційну реформу, попередньо погоджений з Донбасом, внесення правки в ст.10 закону про особливий статус регіону, а також прийняття спеціальних законів про вибори, амністії.

Раніше Дейнего заявив, що вони запропонують Контактній групі в Мінську обгрунтований план-графік термінів виконання політичних пунктів Мінських угод. За його словами, бойовики "прорахували дату проведення місцевих виборів на Донбасі - 21 листопад 2016 року".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення