Кучма: Росія відмовляється створити підгрупу з повернення Києву контролю над кордоном

Новини України / новини
1 054
0
Кучма: Росія відмовляється створити підгрупу з повернення Києву контролю над кордоном

Представники Росії в Тристоронній контактній групі в Мінську щодо врегулювання ситуації на сході України постійно відкидають ініціативи України щодо створення п'ятої підгрупи, яка б розробила план повернення контролю над українсько-російським кордоном Києву.

З такою заявою виступив представник України у Тристоронній контактної групи Леонід Кучма.

"Ми на кожному засіданні контактної групи ставимо питання про створення п'ятої робочої підгрупи - з питань кордону. І кожен раз ми отримуємо відповідь "Не час", - розповів Кучма журналістам.

Раніше, президент України Петро Порошенко заявляв, що має намір піднімати питання про створення п'ятої підгрупи в рамках Мінської групи - з контроля над українсько-російським кордоном.

В рамках тристоронньої контактної робочої групи по врегулюванню ситуації на сході України в даний час працюють чотири підгрупи: з безпеки, економічних, політичних і гуманітарних питань.

Як повідомлялося, Україна не контролює близько 400 кілометрів її кордону з Росією. Повернення центральній владі України контролю над українсько-російським кордоном є одним з ключових пунктів Мінських угод.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення