Субота, 14 червня 2025

Оприлюднили подробиці викрадення трьох українських десантників

Новини України / новини
915
0
Оприлюднили подробиці викрадення трьох українських десантників

Спостерігачі ОБСЄ з'ясували подробиці захоплення трьох українських десантників поблизу кордону з Кримом.

Про це йдеться у щоденній доповіді Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні за 8 вересня, опублікованій у середу.

"СММ зустрілася у Миколаєві із заступником командира 79-ої аеромобільної бригади, який підтвердив новини щодо захоплення трьох українських солдатів у адміністративній прикордонній смузі між материковою Україною та Кримом. Він сказав, що 5 вересня між 13:00 та 13:20 командир прикордонної застави помітив трьох солдатів без зброї і у цивільній формі, яких примусово посадили в автомобілі військового типу до десяти людей у військовій формі без розпізнавальних знаків", - йдеться у доповіді.

За інформацією СММ, інцидент стався у 700-1000 метрів на південь від позиції українських прикордонників на мисі Кутара (123 км на південний схід від Херсона).

Нагадаємо, у ніч проти 5 вересня на кордоні з Кримом зникли троє українських військових. За даними Генштабу, у цей район під'їжджали 2 автомобілі (УАЗ та УРАЛ) зі сторони Криму та можливо незаконно затримали наших військових.

Згодом ФСБ РФ зізналася у затриманні українських десантників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: