Львівська залізниця закликає пасажирів контролювати провідників

Новини України / новини
1 070
0
Львівська залізниця закликає пасажирів контролювати провідників

Служба приміських пасажирських перевезень Львівської магістралі під час останніх перевірок виявила низку порушень посадових інструкцій серед провідників. Основні недоліки – проїзд безквиткових пасажирів, надлишки чи недостатня кількість грошей у касі. Відтак, керівництво залізниці звертається до пасажирів із проханням під час оплати вимагати у провідників проїзні документи як підтвердження свого права на проїзд, повідомляє прес-служба Львівської залізниці.

Зі свого боку магістраль постійно проводить роз’яснювальну роботу із працівниками щодо недопущення перевезення безквиткових пасажирів чи інших фінансових порушень у поїздах. Якщо виявляють грубі порушення – із провідниками розривають контракт. До прикладу, внаслідок перевірок регіональних потягів, які відбулись 17 липня та 3 серпня, чотирьох провідників звільнили та ще 3 оголосили догану.

"Шановні пасажири, пам’ятайте! Під час подорожей вимагайте у провідника свій квиток. Він – гарантія вашої безпеки та офіційний документ, який підтверджує ваше право на проїзд. Через недобросовісних провідників, які кладуть гроші собі у кишеню, падає рівень рентабельності перевезень, що може призвести до відміни курсування поїздів", - ідеться у повідомленні.

Львівська залізниця пролягає на території шести областей: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Вінницької, Волинської.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують