В анексованому Криму заявили, що Чубаров є агентом впливу США

Новини України / новини
847
0
В анексованому Криму заявили, що Чубаров є агентом впливу США

В окупаційному уряді Криму вважають, що глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров більше не має права називати себе лідером кримських татар.

Про це заявив "віце-прем'єр" Руслан Бальбек агентству РІА "Новости", коментуючи порушення відносно Чубарова кримінальної справи.

"Перебуваючи в розшуку за вчинений злочин (Чубаров – ред.) не має права називатися лідером Меджлісу кримських татар, а тим більше представляти кримськотатарський народ на міжнародній політичній арені", - вважає він.

При цьому Бальбек стверджує, що Чубаров, "будучи громадянином і депутатом іншої держави, є агентом впливу США і працює на шкоду Криму".

"Вся його (Чубарова) риторика просякнута провокаціями і спрямована на розпалювання інформаційної війни проти Росії", - додав він.

Нагадаємо, 29 травня "прокурор" Криму Наталія Поклонська заявила, що стосовно голови Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України Рефата Чубарова порушено кримінальну справу за заклики до порушення територіальної цілісності РФ. Політик оголошений у розшук.

В організації "Рух опору кримських татар" заявили, що справа проти Чубарова має "кінцеву мету узаконити дискримінацію кримських татар в законодавчому просторі РФ" і закликали до акцій протесту.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.