Міжбанк закрився котируванням 22,35 гривні за долар

Новини України / новини
846
0
Міжбанк закрився котируванням 22,35 гривні за долар

18 травня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку України на закритті торгів встановилися на рівні 22-22,35.

На 17:00 середні курси валют на міжбанку були наступними:
Долар США 22-22,35 гривні;
Євро - 24,948-25,3426 гривні;
Російський рубль - 0,4471-0,4543 гривні, пише Finanсe.ua.

Станом на 17:00, відповідно до заявок фізосіб, середньозважений курс купівлі долара становив 22,0048 гривні, продажу - 22,2829 гривні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.