ГПУ підозрює компанію Фірташа у фінансуванні тероризму

Новини України / новини
885
0
ГПУ підозрює компанію Фірташа у фінансуванні тероризму

Генеральна прокуратура України розслідує факт фінансування тероризму компанією, яка належить олігарху Дмитру Фірташу і екс-главі адміністрації Януковича Сергію Льовочкіну.

Про це йдеться у відповіді ГПУ на звернення члена фракції "Народний фронт" Ігоря Алексєєва та інших народних депутатів, інформує прес-служба політсили.

"У відомстві повідомили, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом фінансування тероризму шляхом перерахування компанією "GDF Media Limited" 100 мільйонів доларів США на користь російського "Першого каналу" як плати за придбання 29% акцій телеканалу "Інтер" у рамках удаваного контракту за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.258-5 Кримінального кодексу", - йдеться в повідомленні.

Генеральна прокуратура також перевіряє факт підробки підпису в довіреності від імені народного депутата Верховної Ради ІV скликання Ігоря Плужнікова щодо відчуження акцій телеканалу "Інтер".

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється слідчим відділом управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Головного управління нагляду у кримінальному провадженні ГПУ.

За даними ЗМІ, 80% компанії "GDF Media Limited" належить олігарху Дмитру Фірташу, 20% - народному депутату від "Опозиційного блоку" Сергію Льовочкіну.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 143
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 016
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 328
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 697
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 126
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 511
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 324
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 998
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 319
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 944