Генпрокурор: з ГПУ "випарувалися" справи Тимошенко

Новини України / новини
1 378
0
Генпрокурор: з ГПУ "випарувалися" справи Тимошенко

При відступі екс-чиновників в силових відомствах масово знищувалися документи.

Про це, заявив генеральний прокурор Віктор Шокін в інтерв'ю LB.ua.

В інтерв'ю з генпрокурором видання зазначає, що при відступі колишніх чиновників, в силових відомствах масово знищували документи.

Зокрема, із ГПУ випарувалися справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко про "Кіотські протоколи", "машини швидкої допомоги", пропала частина справи народного депутата Євгена Щербаня.

"Я вам більше скажу: пропали не тільки кримінальні справи, але секретні матеріали - секретне діловодство. У тому числі, те, що стосувалося розпоряджень Віктора Пшонки. Зараз проводимо службове розслідування - як пропали, куди і т. д.", - сказав Шокін.

Нагадаємо, головне слідче управління Генеральної прокуратури України розслідує кримінальні провадження щодо колишнього генпрокурора Віктора Пшонки за привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах, зловживання владою та хабарництво.

Слідство також з'ясовує факти умисної неналежної організації Пшонкою розслідування правопорушень проти мирних мітингувальників на Майдані Незалежності в Києві, що призвело до притягнення винних осіб до відповідальності.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Прогулювати школу тепер не вдасться: Кабмін запровадив нові правила контролю
4 854
«Ми заледве виживаємо»: гірські громади Буковини озвучили ОВА свої проблеми
4 176
«Де наша листоноша?»: на Буковині у відділку пошти легендарну картину замінили шафою з печивом
2 913
Заступником начальника Чернівецької ОВА можуть призначити полковника ГУР
2 742
У Чернівцях судитимуть експосадовців лікарні, які завищили ціну генератора на 800 тис грн
2 549
На Буковині прощаються з підполковником ТЦК, який загинув у страшній аварії
2 485
Складна аварія в Чернівцях: деякі вулиці залишаться без води до завтра
2 465
Знову гірка звістка: підтвердилася загибель воїна з Буковини, який вважався зниклим безвісти
2 461
Сьогодні на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Тарасом Тимчуком
2 432
Знайшли тушки тварин у машині: на Буковині виявили браконьєрів
2 271