МВС розшукує сина Азарова

Новини України / новини
860
0
МВС розшукує сина Азарова

Міністерство внутрішніх справ оголосило у розшук сина екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-нардепа Олексія Азарова.

Інформацію про розшук оприлюднено на сайті МВС.

Як відомо, Азаров-молодший підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара в особливо великих розмірах).

Екс-прем'єр Микола Азарова був оголошений МВС у міждержавний розшук у липні 2014 року, дані про його розшук також містяться на сайті МВС.

Раніше ЄС запровадив перший етап санкцій щодо кількох високопосадовців режиму Януковича.

Зокрема, 18 українським посадовцям було заморожено активи на території Євросоюзу у зв’язку з незаконним привласненням активів української держави.
Разом з тим у березні ЄС планував скасувати санкції щодо кількох представників колишньої влади. Зокрема йшлося про скасування санкцій щодо Андрія Портнова, Олександра Якименка, Ігоря Калініна та Олексія Азарова.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують