Аваков заявив, що зірвав "дах" у київських борделів

Новини України / новини
2 323
0
Аваков заявив, що зірвав "дах" у київських борделів

Співробітники Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, в Києві займалися організацією сутенерства.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, міліціонери "кришували мережу підпільних публічних закладів та салонів, займалися організацією сутенерства, координуючи систему інтернет-сайтів, що надавали платні інтим-послуги".

"Обсяг щомісячних "доходів від повій" для керівництва київського управління ДБЗТЛ оцінюється оперативниками близько у 350 000 долларів", - повідомив Аваков.

За словами міністра, правоохоронці затримали заступника начальника відділу по місту Києву, полковника Дмитра Ольховика. Водночас заступник начальника столичного управління ДБЗТЛ полковник Слюсар переховується. Його оголосили в розшук.

"Затримані та дають свідчення ще 4 учасника групи. Більш ніж до 30 учасників застосовані різноманітні міри слідчо-адмініістративних процедур", - додав Аваков.

За словами міністра, правоохоронці затримали заступника начальника відділу у Києві, полковника Дмитра Ольховика. Водночас заступник начальника столичного управління ДБЗТЛ полковник Слюсар переховується. Його оголосили в розшук.

"Затримані та дають свідчення ще 4 учасника групи. Більш ніж до 30 учасників застосовані різноманітні міри слідчо-адмініістративних процедур", - додав Аваков.

Він також повідомив, що звільнив начальника ДБТЗЛ Андрієнка та начальника столичного управління ДБТЗЛ Ярослава Жука.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.