Аваков каже, що екс-голову ДСНС знову арештують

Новини України / новини
1 659
0
Аваков каже, що екс-голову ДСНС знову арештують

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє, що прокуратура сьогодні відкликала клопотання про арешт колишнього глави ДСНС Сергія Бочковського, щоб розширити його.

Про це міністр написав у Фейсбуці.

"На сьогоднішньому засіданні у Печерському суді прокуратура відкликала клопотання про арешт для того, щоб розширити його, доповнивши додатковими статтями звинувачення і епізодами за звинуваченням у корупційних діях, хабарництві тощо. Потім, негайно внести до суду розширене клопотання про арешт завтра вранці", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, на сьогоднішньому засіданні суддя Ірина Литвинова задовольнила клопотання прокурора Андрія Шевченка про обрання запобіжного заходу для Сергія Бочковського.

Колишній глава ДСНС має вийти на волю 28 березня, близько 12:00.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10