Яценюк в неділю збере нардепів

Новини України / новини
672
0
Яценюк в неділю збере нардепів

У неділю Кабінет міністрів України проведе консультації з парламентськими комітетами та фракціями щодо пакету законопроектів про внесення змін до держбюджету на поточний рік.

Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду в суботу.

"У неділю уряд має намір з парламентськими комітетами та фракціями узгодити технічні моменти у бюджетному пакеті законопроектів, щоб в понеділок вони були проголосовані", - сказав він.

Нагадаємо, 16 лютого Кабмін зареєстрував у Верховній Раді проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік". Документ "підігнали" до вимог і побажань Міжнародного валютного фонду, який пообіцяв розширити програму кредитування та додатково виділити 17,5 мільярда доларів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують