Колектив найбільшого на Буковині лісгоспу став на захист свого директора

Новини України
2 009
0
Колектив найбільшого на Буковині лісгоспу став на захист свого директора

Колектив ДП “Берегометське лісомисливське господарство”, а всього тут працює 587 осіб, одностайно став на захист свого керівника, Миколи Ракевича, якому регіональна влада відмовляє в погодженні на продовження трудового контракту. Крім виробничого колективу, його кандидатуру підтримують приватні підприємці району, голови РДА та райради, начальник обласного управління лісового господарства та мисливства.

Лісівники звернулися з відкритим листом до голови ОДА О.Фищука: “Саме завдяки організаторським здібностям нашого керівника, який очолює підприємство вже 15 років, на виробництві постійно впроваджуються новітні технології, будуються дороги та вміло ведеться лісове господарство.

Та головним надбанням є те, що Микола Павлович зумів зберегти колектив, він тісно співпрацює з підприємцями району, бо добре розуміє, що у кожного за плечима сім’я, а єдиний спосіб вижити – лісова галузь. Саме з ініціативи директора було надано військовим АТО допомоги на 275 тисяч гривень, не рахуючи чотирьох вантажних автомобілів. Крім цього, у нас активно працює єдина в Україні адресна програма реабілітації військовослужбовців АТО та їх сімей. Участь в цьому проекті беруть психологи БДМУ, волонтерські організації та громадськість краю. Нині відпочинкові бази лісгоспу вже безкоштовно прийняли 114 осіб, за що Микола Павлович нагороджений Почесною відзнакою волонтерського об’єднання “Буковина –українському війську!”

Шановний голово ОДА! Нова влада анонсує відкритість та прозорість у кадрових призначеннях. Доведіть це на практиці, прислухайтеся до думки трудового колективу, не слухайте тих , хто хоче обезголовити найбільше бюджетоутворююче підприємство Вижниччина. Зрештою, Миколі Павловичу до пенсії залишилося допрацювати всього вісім місяців.Сподіваємося на ваш прагматичний розум та неабиякий управлінський досвід”.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«Ми заледве виживаємо»: гірські громади Буковини озвучили ОВА свої проблеми
4 375
«Де наша листоноша?»: на Буковині у відділку пошти легендарну картину замінили шафою з печивом
3 535
Сонячна електростанція майже на 300 га землі: як колишній нардеп-регіонал отримав їх у Кіцманській громаді
3 393
В Україні роботодавці почали активно пропонувати роботу пенсіонерам: про які сфери йдеться
2 864
На Буковині прощаються з підполковником ТЦК, який загинув у страшній аварії
2 765
Знайшли тушки тварин у машині: на Буковині виявили браконьєрів
2 700
Сьогодні на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Тарасом Тимчуком
2 680
Черги до водовозок та автоматів: у Чернівцях великий мікрорайон третю добу - без води
2 601
Знову гірка звістка: підтвердилася загибель воїна з Буковини, який вважався зниклим безвісти
2 552
Складна аварія в Чернівцях: деякі вулиці залишаться без води до завтра
2 535