Мінсоцполітки: З Донеччини виїхали понад 900 тисяч осіб

Новини України / новини
915
0
Мінсоцполітки: З Донеччини виїхали понад 900 тисяч осіб

У Мінсоцполітки також прогнозують, що кількість вимушених переселенців зростатиме.

В Міністерстві соціальної політики прогнозують збільшення кількості вимушених переселенців через активізацію бойових дій у Донецькій та Луганській областях.

Про це сказав директор департаменту соціального захисту Мінсоцполітики Віталій Музиченко під час круглого столу в рамках проекту "Схід+Захід", ініційованого інформаційним агентством УНІАН

За його словами, станом на сьогоднішній день з окупованих Росією українських територій виїхало понад 900 тис. осіб.

“Ми говоримо про те, що кількість населення (переселенців) надзвичайно стрімкими темпами буде збільшуватися, як тільки буде збільшуватися кількість агресії”, - сказав Музиченко.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо наявності загальної кількості людей, які залишили свої домівки через окупаційні дії РФ, він зазначив, що точної статистики немає ні в кого, оскільки люди виїжджають як до РФ, так і в інші регіони України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.