Турчинов: Перша хвиля мобілізації розпочнеться 20 січня

Новини України / новини
2 208
0
Турчинов: Перша хвиля мобілізації розпочнеться 20 січня

Перша хвиля часткової мобілізації розпочнеться з 20 січня 2015 року.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов за підсумками засідання РНБО.

За його словами, Радою нацбезпеки ухвалено рішення провести три хвилі мобілізації у наступному році.

"Не може скластися така ситуація, коли одні і ті самі люди несуть усі тяготи із захисту країни, а інша частина дивиться на них по телебаченню. Саме тому у 2015 році усі, хто не захоче продовжувати контракти (у зоні АТО), будуть звільнятися поетапно", - зазначив Турчинов.

"Тому наступного року заплановано три хвилі часткової мобілізації – перша розпочнеться з 20 січня і триватиме 90 днів, друга – орієнтовно з квітня, триватиме 60 днів, третя – з червня, тривалістю 60 днів", - додав секретар РНБО.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.