ЄС може зняти санкції з Януковича, якщо не буде результатів кримінальних справ

Новини України / новини
870
0
ЄС може зняти санкції з Януковича, якщо не буде результатів кримінальних справ

Європейський Союз може зняти санкції з екс-президента Віктора Януковича та членів його режиму, якщо до квітня не буде результатів у розслідуванні кримінальних справ відносно них.

Про це журналістам повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

"Будь які санкції, які вводить ЄС, є строковими. Вони вводяться на 6 місяців або на рік. По закінченні цього строку, щоб поновити ці санкції, вони витребують інформацію про реальний стан справ. Санкції вводилися у квітні, відповідно дія санкцій може закінчитися у квітні 2015 року", - сказав Петренко, передає "Укрінформ".

За його словами, основною умовою накладення нових і збереження попередніх санкцій проти Януковича та представників його команди є реальні кроки в розслідуванні українськими правоохоронцями.

"Європейський Союз чекає сигналів від українських правоохоронців, ГПУ, щодо того, як вони просунулися в цих розслідуваннях протягом року. Я маю надію, що наші правоохоронні органи доведуть цю справу до кінця", - відзначив міністр.

Він зауважив, що повернути активи режиму Януковича вдасться лише за підсумками обвинувальних вироків українських судів.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
«У селах майже немає запитів на будинки»: скільки коштують будинки в селах на Буковині
21 450
Українцям назвали тариф на газ із 1 квітня 2026 року: скільки потрібно буде платити
15 816
Чотири метри тирамісу на Кобилянської: чернівчан пригощали італійським десертом
7 978
НБУ ввів в обіг нові банкноти: чи можна розплатитися старими гривнями
7 251
Дністер на Буковині аномально змілів: як виглядає зараз річка - фото
6 474
Раптова хвороба обірвала життя: на Буковині помер військовий та волонтер Іван Веклич
4 168
Не менше 100 гривень: директор водоканалу розповів, яким мав би бути тариф на воду у Чернівцях
2 814
«Пальне дороге, а з добривами ще гірше»: на Буковині в розпалі весняна посівна кампанія
2 394
В українській футбольній прем'єрлізі змінився лідер чемпіонату
2 319
«Якщо виникає порожнеча, її заповнює ворог»: інтервʼю з відомим режисером і військовим Ахтемом Сеітаблаєвим
2 170