Аваков хоче скоротити кількість міліціонерів

Новини України / новини
1 788
0
Аваков хоче скоротити кількість міліціонерів

МВС має намір скоротити кількість правоохоронців до 150-162 тисяч співробітників до кінця 2015 року.

Про це на спільному засіданні комітету Верховної Ради у боротьбі з корупцією і комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності повідомив Арсен Аваков, передає Радіо Свобода.

За його словами, наразі налічується 178 тисяч міліціонерів, до 2015 року планується скоротити до 172 тисяч.

Аваков також зазначив, що в цьому році 8 тисяч міліціонерів було звільнено за зраду присязі або за порушення статуту.

У жовтні уряд затвердив концепцію реформування МВС та стратегію розвитку органів внутрішніх справ України.

Раніше, у вересні, міністр внутрішніх справ презентував проект реформи міліції. Тоді Аваков повідомив, щореформа передбачає приблизно 30% скорочення у МВС.

Як повідомлялося, у звільнених містах Донбасу більше 50% міліціонерів зраджували присязі або переходили на бік бойовиків під час окупації.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.