Провайдера цифрового телебачення звинувачують у незаконному кодуванні телевізійних каналів

Новини України / новини
1 227
0
Провайдера цифрового телебачення звинувачують у незаконному кодуванні телевізійних каналів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення попередила цифрового провайдера "Зеонбуд" про необхідність розкодування телевізійних каналів і визначила дедлайн монополісту до кінця року.

Про це під брифінгу у четвер сказав голова Нацради Юрій Артеменко, повідомляє кореспондент.

"До Нацради надійшов лист СБУ, в якому йдеться про те, що компанія ("Зеонбуд" - ред.) з вересня частково кодує канали в мережі ефірного цифрового телебачення, що суперечить ліцензійним умовам та обмежує доступ громадян до інформації. На погляд СБУ, дії "Зеонбуд" заслуговують на втручання регуляторного органу, яким є Нацрада", - сказав Артеменко, пише "Укрінформ".

За його словами, у листі СБУ є також тези про те, що "Зеонбуд" має непрозору структуру власності, оскільки засновником товариства виступає офшорна компанія з обмеженою відповідальністю "Планбрідж лімітед".

Артеменко зазначив, що ні телеглядачі, ні самі представники компанії не знають, хто є власником "Зеонбуду". "Ми вважаємо, що люди мають знати, хто стоїть за тим чи іншим каналом. В даному випадку представники компанії, не кажучи вже про телеглядачів, не знають хто є власниками "Зеонбуд", - сказав він.

Зокрема, голова Нацради додав, що "Зеонбуд", використовуючи своє монопольне становище, встановлює тарифи на свої послуги, які в чотири-пять разів перевищують їх собівартість, що дозволило протягом двох років отимувати надприбутки за рахунок українських телекомпаній.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують