За даними ООН в Україні вже понад 450 тисяч переселенців

Новини України / новини
1 333
0
За даними ООН в Україні вже понад 450 тисяч переселенців

За даними ООН, станом на 6 листопада 2014 року в Україні значаться 450 тисяч 352 переселенця (19 тисяч 157 з Криму і 431 тисяча 195 - зі східних областей України).

"Ці дані були підтверджені і перевірені в рамках взаємодії з місцевими органами влади, громадськими організаціями та базовою реєстрацією на місцях", - сказано в повідомленні.

Однак уточнюється, що у зв'язку з браком централізованої системи реєстрації, реальна кількість осіб, переміщених всередині країни, залишається невідомою і може бути вище, оскільки місцеві органи влади та громадські активісти реєструють тільки тих осіб, які звертаються за допомогою безпосередньо до них.

За станом на кінець жовтня ДержНС України зареєструвала 423,4 тисячі вимушених переселенців із зони АТО і анексованого Росією Криму.

У відомстві зазначили, що кількість переселенців з Криму і Севастополя склало 18 891 осіб, у тому числі, 5 298 дітей, 1 352 інвалідів та осіб похилого віку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
11 698
На Буковині п’яний водій на смерть збив 18-річного хлопця і втік з місця ДТП
10 083
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
8 233
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
7 741
У Чернівцях маршрутка в’їхала в електроопору
6 248
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 407
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 286
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 101
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
5 024
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 891