Росія продовжує перекидати військову техніку на північ Криму

Новини України / новини
5 274
0
Росія продовжує перекидати військову техніку на північ Криму

На півночі окупованого Кримського півострова триває передислокація підрозділів ЗС Росії.

Залізницею зі станції "Керч" на станцію "Джанкой" прибув залізничний ешелон у складі 30 платформ із військовою технікою.

Про це повідомляє речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Українські прикордонники зафіксували посилення військового угрупування ЗС РФ та переміщення військової техніки. На залізничну станцію "Джанкой" зі станції "Керч" прибув залізничний ешелон у складі 30 платформ із військовою технікою (до 30 БМП, БМД та вантажні автомобілі)", - зазначає він.

Речник Радбезу, зокрема, повідомив, що на напрямку навпроти пункту контролю "Чонгар" зафіксовано розгортання польового наметового містечка, де перебуває до 300 осіб особового складу.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10