Геращенко: У списках полонених та зниклих у зоні АТО 2,4 тисячі осіб

Новини України / новини
1 448
0
Геращенко: У списках полонених та зниклих у зоні АТО 2,4 тисячі осіб

Списки полонених та зниклих в зоні АТО налічують більш 2,4 тисячі осіб

Про це повідомила уповноважений Президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко у мержі Фейсбук.

"Для всіх родичів тих, кого утримують бойовики важлива інформація: при СБУ створено Міжвідомчий центр з питань звільнення полонених, заручників и пошуку зниклих безвісти. Центр працює на вулиці Іринінській. Цілодобово працює "гаряча лінія " call-центру 0800-501-482, 044-235-63-67", - наголосила вона.

"Важливо саме туди надати всю повну інформацію про людину, з якою зник зв'язок. СБУ веде велику роботу по звільненню наших хлопців, щодня звіряє списки", - пояснила І. Геращенко.

"За час створення центру понад 2400 осіб було внесено в списки таких, що знаходяться в полоні або зникли безвісти. Близько 1000 полонених вже вдалося звільнити. Робота триває". – підсумувала вона.

Нагадаємо, що наступний обмін полоненими має відбутися завтра, 18 вереся, в разі досягнення домовленостей з цього приводу між українською стороною та бойовиками.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують