РНБО закликало мешканців Луганська та Донецька евакуюватися

Новини України / новини
1 180
0
РНБО закликало мешканців Луганська та Донецька евакуюватися

Рада нацбезпеки та оборони просить жителів захоплених терористами Донецька та Луганська залишити міста через організовані українськими військами коридори, оскільки наразі готується штурм.

Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає "Укрінформ".

"Ми звертаємося до мирних мешканців із закликом тимчасово залишити ці міста, тому що там проходитиме операція з їх звільнення і знищення терористів", - сказав Лисенко.

За його словами, українські силовики готові максимально сприяти місцевим мешканцям, які вирішать тимчасово виїхати. "Ми готової до того, щоб надати весь можливий транспорт для вивезення людей з цих населених пунктів", - зазначив речник.

Він укотре наголосив, що українська армія не здійснює і не здійснюватиме артилерійські обстріли населених пунктів. "Ми не робимо, як російські військові на Кавказі: ми не обстрілюємо міста вщент, щоб туди зайти і поставити прапорець", - підкреслив Лисенко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 183
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 555
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 770
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 517
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 690
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 918
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 590
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 436
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 305
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 223


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.